WhatsApp Image 2019 04 09 At 144732 2

VOLVO ARIZA TESPİT CİHAZI

Gösterim: 98

Ekibimiz tarafında Volvo S90 araçda Autel arıza tespit cihazı  ile tüm modüllere arıza tespiti yapıldı. CEM, ECM, BCM, DIM, ASDM modüllerinin hepsine sıkıntısız bir şekilde bağlanarak arıza okuma ve silme ve özel fonksiyon işlemleri gerçekleştirdi. Bunun dışında autel arıza tespit cihazları ile Volvo marka araçlar da adaptasyon kalibrasyon, canlı değerleri görüntüleme ve online işlemler başarı bir şekilde  yapılabilmektedir.

AUTEL ARIZA TESPİT CİHAZI İLE FEEDBACK( GERİ BİLDİRİM ) GÖNDERME

AUTEL ARIZA TESPİT CİHAZI İLE FEEDBACK( GERİ BİLDİRİM ) GÖNDERME

Gösterim: 176

 

Öncelikle , Autel arıza tespit cihazının geri bildirim, Feedback gönderme ekranı sayesinde iletişim kuramadığınız araçlarla iletişim kurabilir, yapmak istediğiniz işlemi cihaz menüsüne ekletebilirsiniz.

Autel kullanıcıları herhangi bir problem ile karşılaştıklarında aşağıdaki gibi firmaya bildirim gönderebilirler. Bu sayede gerekli altyapı sağlandıktan sonra cihaz içerisine gelen güncelleme ile aynı işlemi yapmamıza olanak sağlamaktadır.

AUTOMECHANİKA İSTANBUL 2019 FUARINA KATILIMLARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ
2

AUTOMECHANİKA İSTANBUL 2019 FUARINA KATILIMLARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

Gösterim: 254

4-7 Nisan 2019’da gerçekleşen toplan 1,397 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 48,737 ziyaretçi ile buluşan Automechanika İstanbul fuarında ziyaretimize gelen ve bizi yalnız bırakmayan tüm dost ve müşterilerimize Nitro Group ekibi olarak bir teşekkürü borç biliriz.  Automechanika İstanbul, Avrupa’nın 1 numaralı otomotiv fuarıdır.