Ford Transit

FORD IDS ARIZA TESPİT CİHAZI EURO 6 ARAÇLARDA DPF REJENERASYON İŞLEMİ

Gösterim: 50

Ford IDS Vcm2 Arıza Tespit Cihazı Yetkili servislerde kullanılan arıza tespit cihazıdır. Şuanda Piyasada kurulan Ford IDS Vcm2 programı ile Euro 6 araçlar giriş yapılmamaktadır. Fakat firmamız tarafından kurulan Ford IDS 114 versiyon ile Euro 6 Ford araçlara giriş yapabilirsiniz ve Euro 6 araçlar da Adblue resetleme , Dpf Rejenerasyon gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca Etis şifrenizin olması durumunda cihazımız ve programımız ile online işlemleri de yapabilirsiniz.

Autel Mx 808 Orjinal Km Tespit Etme Oto Ekspertiz Cihazi

ARACIN ORJİNAL KİLOMETRESİ NASIL TESPİT EDİLİR? AUTEL MX808 ARIZA TESPİT CİHAZI OTO EKSPERTİZİ NASIL YAPILIR?

Gösterim: 553

Günümüzde en sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi olan araçların orijinal kilometrelerinde oynama, kilometresi düşürülmüş araç, parça değişikliği gibi birçok nedenler araç kullanıcılarının araç alım ve satımlarında zor durumda kaldığı en büyük nedenler arasındadır.

Mar Dinamosu

MARŞ DİNAMOSU (MOTORU) ARIZASI VE TAMİRİ

Gösterim: 267

Aracın motoruna ilk hareketi veren parça Marş dinamosudur. Araca binip kontağı çevirdiğiniz zaman bataryadan alınan elektrik gücü harekete geçer volant üstündeki dişliler döner ve aracın motorunun çalışmasını sağlar. Kontağı bıraktığınız zaman görevi biter ve volanta hareket veren dişliyi geri çekip durur. Aracı tekrar çalıştıracağınız zamana kadar herhangi başka bir görevi bulunmaz.